Budapeszt

Budapeszt – Eger

Ramowy program:
1 dzień:
Wyjazd z Kielc o godzinie 05:00. Przejazd do Budapesztu, reprezentacyjny plac Bohaterów z pomnikiem Millenium, Zamek Vajdahunyad – bajkowa budowla malowniczo położona wśród drzew, Park Miejski. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja. Przejazd na przystań i rejs statkiem po Dunaju, podczas którego będziemy podziwiać m.in. most Elżbiety, most Łańcuchowy, most Wolności. Powrót do hotelu na nocleg.
2 dzień:
Śniadanie. Zwiedzanie Budapesztu: Hala Targowa, zabytkowa centralna hala handlu produktami regionalnymi, czas wolny na zakupy. Następnie przejazd Mostem Łańcuchowym na Wzgórze Zamkowe (m.in. fontanna króla Macieja, neogotycki kościół Macieja, Baszta Rybacka, stare kamieniczki Budy, Pałac Prezydencki, Zamek Królewski). Przejazd na Górę Gellerta. Spacer widokową trasą wzdłuż Cytadeli, Statua Wolności, piękna panorama Budapesztu. Przejazd pod bazylikę św. Stefana, zwiedzanie obiektu. Spacer po ulicy Vaci i deptakiem nad Dunajem (Korso), Parlament (z zewnątrz). Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
3 dzień:
Śniadanie. Przejazd na Wyspę Małgorzaty, „zielone płuca” stolicy Węgier. Spacer po wyspie: ruiny kościoła Franciszkanów, ruiny kościoła i klasztoru Dominikanek, wieża ciśnień, ogród japoński. przejazd na termy Szechenyi Gyógyfürdo, które stanowią jedną z największych atrakcji stolicy Węgier. Ciepłe baseny położone są w centrum Budapesztu wśród zabytkowych budowli. Największe z nich znajdują się na wolnym powietrzu i otoczone są pięknymi posągami i kolumnadami. Powrót do hotelu, obiadokolacja. Nocleg.
4 dzień:
Wczesne śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Egeru, zwiedzanie pięknej, barokowej starówki m.in. bazylika, Pałac Arcybiskupi, plac Dobo. Przejazd do Doliny Pięknej Pani do piwnicy winnej na degustację (we własnym zakresie; możliwość zakupu win w atrakcyjnych cenach). Wyjazd w drogę powrotną do kraju. Przyjazd na miejsce zbiórki około godziny 23:30.

Termin Cena Cena dla członka związku
22-25.09.2016r. 739 zł/osoba 500 zł/osoba

W cenie:
- transport autokarem klasy LUX (WC, klimatyzacja, DVD/video, barek),
- 3 noclegi w hotelu *** w Budapeszcie - (pokoje 2-,3-osobowe z łazienkami),
- 3 śniadania, 3 obiadokolacje,
- opieka wykwalifikowanego pilota, przewodnika lokalnego,
- ubezpieczenie KL, NNW - polisa Signal Iduna (nie obejmuje chorób przewlekłych),
- rejs statkiem po Dunaju,
- podatek VAT

Dodatkowo płatne:
bilety wstępu do zwiedzanych obiektów: Bazylika św. Stefana ok. 200 HUF, Muzeum Marcepanu ok. 500 HUF, Kościół Macieja ok. 1.400 HUF, baseny Szechenyi Gyógyfürdo – bilet z szafką 4900 HUF, bilet z kabiną 5400 HUF, napoje do obiadokolacji.

Istnieje możliwość zorganizowania uroczystej kolacji w zamian za obiadokolację – dopłata 15 EUR/os.

Oferta sporządzona przy kursie euro 4,29 zł
Bliższych informacji dot. ww. imprez udzielą członkowie Zarządu we wtorki i środy w godz.
10.00 – 13.00 pod telef. 41-34-92-541 lub osobiście w siedzibie Zarządu w Kielcach przy ul. Kusocińskiego 51, lub Aleksander Sieradzan pod tel. 602-707-203.
Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc oraz konieczność rezerwacji miejsc w noclegowych
i wstępów do zwiedzanych obiektów prosimy o zapisywanie osób chętnych do 22 kwietnia 2016 roku.
Przy zapisach będą uwzględniane kolejności wpłat zaliczki w wysokości 50% opłaty za wycieczkę na niżej wymieniony rachunek

28 1050 1416 1000 0023 0492 3002
NSZZ POLICJANTÓW ZARZĄD TERENOWY EMERYTÓW I RENCISTÓW W KIELCACH
UL. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO 51,

25-045 KIELCE

Ponadto informujemy, że pełną opłatę należy zapłacić nie później niż do 10 sierpnia 2016 roku.

Copyright@2015 ZTEiR-nszzp - Wykonanie www.detkomp.pl