MIŁE KOLEŻANKI, SZANOWNI KOLEDZY

Data 10 września br. wyznacza 30 ROCZNICĘ powołania do życia naszego Zarządu Terenowego Emerytów i Rencistów NSZZ Policjantów w Kielcach.

30 LAT - to kawał czasu, w ciągu, którego nastąpiło wiele zmian: społecznych, resortowych, a także siłą rzeczy w samym Zarządzie Terenowym, co wynikało z istoty Statutu związku.

Bez względu na upływ czasu i na owe zmiany, kolejne Zarządy dokonały wiele wysiłków by początkową 27 osobową grupę związkową z czasem rozbudować do kilkuset członków.

Wraz ze wzrostem liczebności Organizacji dynamicznie rozwijała się i wzbogacała działalność programowa. Na nią, obok zebrań i spotkań czysto statutowych złożyły się min.: okolicznościowe spotkania jubilackie, spotkania z okazji Dnia Kobiet, spotkania przedświąteczne, wycieczki krajowe i zagraniczne, turnusy rehabilitacyjne, spotkania plenerowe połączone z kuligami, ogniskami, grami i zabawami terenowymi, grupowe wyjścia na koncerty oraz sztuki teatralne, zabawy taneczne. Znalazły też miejsce liczne akcenty pomocy w sytuacjach losowych, rodzinnych itp.

Absorbującą formą, ale jakże korzystną dla nas członków i członków naszych rodzin jest uruchomienie przed laty oraz prowadzenie, raczej - pośrednictwo -ubezpieczenia grupowego na ZDROWIE i ŻYCIE.

Koleżanki i Koledzy…

Stosowne formy działalności sprawiły, że między nami – członkami a nawet między naszymi najbliższymi zacieśniają się przyjaźnie, że ta część środowiska emeryckiego integruje się. Nasza organizacja umożliwia nam wspólne spędzenie czasu, urozmaicanie go sobie, poznawanie bliższej i dalszej okolicy, zabawę w grupie, ale także pomoc w trudnych sprawach naszym emerytom oraz ich rodzinom.

Niestety, światowa pandemia uniemożliwiła nam dokonanie obchodu ROCZNICY 30-LECIA ZWIĄZKU na zasadzie bezpośredniego ogólnego spotkania naszych członków.

Wyrażamy nadzieję, że okres pandemii wkrótce przeminie i znów będziemy mogli spotkać się bezpośrednio i korzystać nadal ze wspomnianych form działalności.

Każdy jubileusz jest niezwykłym świętem i wydarzeniem. W związku z tym niech ta okoliczność będzie okazją do złożenia KAŻDEJ i KAŻDEMU z Was serdecznych, ciepłych życzeń natury osobistej, ale także rodzinnej. By humor zdrówko i optymizm niezmiennie Wam dopisywały. Na buziach niech kwitną uśmiechy, a w sercach panuje radość.

                                   

                                                     Z serdecznymi pozdrowieniami

                                   ZARZĄD

                                   Terenowy Emerytów i Rencistów

                                   NSZZ Policjantów w Kielcach

                                                                                            

Copyright@2015 ZTEiR-nszzp - Wykonanie www.detkomp.pl