Szanowni Koledzy i Koleżanki,

Informujemy, że UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeniowe S.A. w związku ze zbliżającą się rocznicą zawarcia Umowy ubezpieczenia na podstawie art. 12 pkt 1 i 2 Ogólnych warunków ubezpieczenia Pracowniczego na Życie–GOP-04 zaproponowało nam składkę 75 złotych z zachowaniem dotychczasowych warunków umowy.

Podniesienie składki z 68 złotych na 75 złotych spowodowane było przekroczeniem stopy szkodowości ubezpieczeniowej naszej grupy związkowej w T.U. UNIQA. 

Nowa polisa ważna będzie przez okres 12 miesięcy tj. od 01.03.2018 roku do 28.02.2019 roku.

Sytuacja ta wymaga osobistej zgody ubezpieczonego na przedłużenie polisy tj.: zgody ubezpieczonego na dokonanie od dnia 1.03.2018 roku zmian w warunkach umowy ubezpieczenia Nr polisy 85006058. Zmiana ta nie wymaga wypełnienia formularza polisy, a jedynie wyrażenia zgody (patrz strona internetowa zteir-nszzp.pl zakładka DO POBRANIA załącznik Nr 3).

Jednocześnie informujemy, iż z dniem 1.03.2018 roku ulega likwidacji grupa ubezpieczeniowa ze składką 66 złotych z powodu małej liczby osób ubezpieczonych.

Zarząd podejmując działania w kierunku poszukiwania innych ubezpieczycieli dla naszej grupy na korzystnych warunkach informuje, iż T.U. WARTA nadesłała ofertę, która jest do wglądu w siedzibie naszego Zarządu lub na stronie internetowej, zteir-nszzp.pl.

Wobec powyższego niezbędny jest bezpośredni kontakt z kol. Aleksandrem Sieradzan (tel. 602-707-203) do dnia 20.02.2018 roku celem podpisania ww. zgody
i ewentualnego zapoznania się z ofertą WARTY.

Ponadto osoby, które zdecydują się na przedłużenie umowy w T.U. UNIQA na nowych warunkach muszą dokonać zmian stałego zlecenia na swoim rachunku bankowym. Potwierdzenie tej zmiany należy dostarczyć do siedziby naszego Zarządu.

Osoby będące członkami naszej organizacji przy zmianie zlecenia muszą uwzględnić składkę członkowską 6 zł np. 75 zł ubezpieczenie od osoby + 6 zł składka związkowa.

Jednocześnie informujemy o możliwości skorzystania ze zniżek przysługujących w UNIQA z tytułu ubezpieczenia na życie. Zniżki przysługują 
w ubezpieczeniach komunikacyjnych: OC, AC, NW, Assistance oraz majątkowych: domy, mieszkania, gospodarstwa rolne.

Z informacji, które uzyskujemy od osób obecnie korzystających z ubezpieczeń innych niż życiowe wiemy, że pomimo znacznych podwyżek stawek na rynku
w ubezpieczeniach komunikacyjnych, UNIQA dla naszej grupy stosuje dodatkowe zniżki, dzięki którym Klient zapisywany jest do elitarnego programu Uniqa Bonus Club, który gwarantuje on Klientom znaczne korzyści z tytułu uczestnictwa w tym programie.

Więcej szczegółów uzyskacie kontaktując się z kol. Aleksandrem Sieradzan tel. 602-707-203 oraz w siedzibie Zarządu naszego związku lub w jednostce UNIQA TU SA w Kielcach ul. Okrzei 15b, która obsługuje naszą grupę -

tel. 41 344 73 02, 41 308 02 01 lub 500 502 158 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej:  

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

                                                                                                                                                                           Zarząd

                                                                                                                                                                           Terenowy Emerytów i Rencistów

                                                                                                                                                                           NSZZ Policjantów w Kielcach

Copyright@2015 ZTEiR-nszzp - Wykonanie www.detkomp.pl