Koleżanki, koledzy

         Zbliża się kolejna rocznica funkcjonowania w naszej Organizacji Terenowej ubezpieczenia grupowego na życie i zdrowie. Od wielu lat ubezpieczenia te powierzyliśmy Towarzystwu Ubezpieczeniowemu UNIQA, jako firmie oferującej najbardziej korzystne warunki.

            Z końcem 2018 roku przeprowadziliśmy rozpoznanie na rynku ubezpieczeniowym, co do warunków oferujących przez inne podmioty ubezpieczeniowe dla naszej grupy. Po analizie oferty zarząd ocenił, iż propozycje UNIQI są najkorzystniejsze, biorąc pod uwagę zarówno wysokość składek miesięcznych, jak też świadczenia szkodowe.

            UNIQA przedstawiła nam propozycję zmian w rocznicę dla polisy 85006058. Propozycja zmian składa się z dwóch polis i utrzymanie składki w kwocie 75 złotych miesięcznie:

- jednej dla osób do 65 roku życia;

- drugiej dla osób powyżej 65 roku życia.

Należy zaznaczyć, że w drugiej polisie nasi członkowie mogą kontynuować ubezpieczenie po skończeniu 70 roku życia (uprzednio nie było możliwe). Ponadto do polisy tej mogą przystąpić osoby, które obecnie kontynuują ubezpieczenie indywidualne, (które odeszły z naszej polisy grupowej).

Dodatkowo do polisy otrzymaliśmy assistance medyczny

Poza tym zgodnie z ustaleniami istnieje możliwość przystąpienia do polisy, małżonków osób ubezpieczonych w każdą miesięcznicę polisy. W poprzedniej polisach była taka możliwość, co roku.

            W związku z powyższym osoby, które skończyły 65 rok życia i są dotychczas ubezpieczone w naszej polisie muszą wypełnić standartową deklarację przystąpienia, przy czym nie wypełniają oświadczeń A, B, C (ciągłość ochrony).

Jednocześnie informujemy, że osoby po 65 roku życia, które nie złożą ww. deklaracji, polisa ich wygaśnie z dniem 30.04.2019 roku.

Aktualna oferta, T.U. UNIQA znajduje się na naszej stronie internetowej
w zakładce - do pobrania. Nowa polisa ważna będzie przez okres 12 miesięcy.
W zakładce tej jest również aktualna deklaracja przystąpienia.

Jednocześnie informujemy o możliwości skorzystania ze zniżek przysługujących w UNIQA z tytułu ubezpieczenia na życie. Zniżki przysługują 
w ubezpieczeniach komunikacyjnych: OC, AC, NW, Assistance oraz majątkowych: domy, mieszkania, gospodarstwa rolne.

Więcej szczegółów uzyskacie kontaktując się z kol. Aleksandrem Sieradzan tel. 602-707-203 oraz w siedzibie Zarządu naszego związku w każdy wtorek i środę w godz. 10.00 – 13.00 lub pod telefonem 41 349 541 lub w jednostce UNIQA TU SA w Kielcach ul. Okrzei 15b, która obsługuje naszą grupę -tel. 41 344 73 02, 41 308 02 01 lub 500 502 158 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej:  

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

                                                                                                                                      Zarząd

                                                                                                                                      NSZZP ZTEiR w Kielcach

Copyright@2015 ZTEiR-nszzp - Wykonanie www.detkomp.pl